Do połowy lutego trwa zbieranie aplikacji w kolejnej edycji konkursu TeleOdpowiedzialny Roku 2021. Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni  mogą po raz kolejny zgłaszać aplikacje opisujące swoją aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Rozstrzygnięcie poznamy na pierwszym w 2022 roku Lokalnym Zjeździe MiŚOT w Janowie Podlaskim.

 

Organizatorami przedsięwzięcia są Grupa MiŚOT oraz Fundacja Lokalni. To już kolejna edycja konkursu, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny w środowisku operatorskim.

 

– Zaprosiliśmy do zaprezentowania CSR-owej aktywności operatorów w jednym z trzech filarów: odpowiedzialność biznesowa, odpowiedzialność za środowisko pracy, odpowiedzialność w środowisku lokalnym – mówi Sebastian Kachel, wiceprezes Stowarzyszenia e-Południe i MiŚOT SA.

 

Aplikacje zgłoszone w konkursie zasiliły również Bazę Dobrych Praktyk prowadzoną przez Grupę MiŚOT. Operatorzy będą mogli z niej czerpać planując aktywność CSR na swoim terenie.

 

– Warto dzielić się z MiŚOT-ami swoimi projektami, będziemy je promować i wspierać operatorów. Nasz konkurs ma na celu promocję idei CSR wśród małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych – apeluje Daniel Piecuch, prezes Fundacji Lokalni. Organizatorzy zapowiadają również cykl publikacji w mediach należących do Grupy MiŚOT na temat społecznej aktywności poszczególnych operatorów.

 

W tej edycji podmioty najaktywniejsze w obszarze CSR otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatorów oraz sponsora konkursu – firmę XBEST.PL.

 

Konkurs TeleOdpowiedzialny Roku cieszy się coraz większą popularnością, z roku na rok zwiększa się liczba zgłoszeń. W ubiegłym roku laureatem została poznańska Systemia.pl, zaś w 2019 roku – Interkonekt.

 

Szczegóły konkursu na stronie: https://misot.pl/teleodpowiedzialny-roku-2021/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *