Na Lokalnym Zjeździe MiŚOT w Poznaniu ogłoszono rozpoczęcie kolejnej edycji konkursu TeleOdpowiedzialny Roku 2022. Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni powinni wysyłać aplikacje opisujące swoją aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu do końca lutego 2023 r. Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem uczestników.

Organizatorami przedsięwzięcia są Grupa MiŚOT oraz Fundacja Lokalni, organizacje promujące idee społecznej odpowiedzialności biznesu w środowisku operatorskim.

– Z roku na rok rośnie zainteresowanie naszą inicjatywą i poziom przesyłanych do oceny aplikacji. W edycji TeleOdpowiedzialny Roku 2021 otrzymaliśmy trzy razy więcej zgłoszeń niż w poprzedniej. Jest to najlepszym świadectwem, że mali i średni operatorzy telekomunikacyjni byli i są społecznie odpowiedzialni – mówi Sebastian Kachel, wiceprezes Stowarzyszenia e-Południe.

Sebastian Kachen na Lokalnym Zjeździe MiŚOT w Poznaniu

– Zachęcam operatorów do dzielenia się swoimi projektami. Będziemy je promować i wspierać was. Nasz konkurs ma na celu promocję idei CSR wśród małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych – apeluje Daniel Piecuch, prezes Fundacji Lokalni.

Zgłoszenia konkursowe powinny spływać do organizatorów do 28 lutego 2023 r. Zainteresowani muszą wypełnić plik, który należy pobrać na stronie https://misot.pl/teleodpowiedzialny-roku-2022/, a następnie wysłać go na adres: [email protected].

Wszystkie aplikacje zgłoszone w konkursie zasilą Bazę Dobrych Praktyk tworzoną przez Grupę MiŚOT. Operatorzy będą mogli z niej czerpać planując aktywność CSR na swoim terenie.

– Warto dzielić się z MiŚOT-ami swoimi projektami, będziemy je promować i wspierać operatorów. Mam nadzieję, że nasza baza stanie się też inspiracją dla wielu operatorów – mówi Daniel Piecuch.

Daniel Piecuch

LAUREACI WCZEŚNIEJSZYCH EDYCJI:

2019 rok – Interkonekt

2020 rok – Systemia, wyróżnieni: Interkonekt, Kolnet, Promedia

2021 rok – Multimetro (Miconet), wyróżnieni: Interkonekt, Fiberway, Pasjo.net, Syrion i FajnyNet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *