Ruszyła kolejna edycja konkursu TeleOdpowiedzialny Roku 2023. Do 29 lutego 2024 roku mali i średni operatorzy telekomunikacyjni mogą składać aplikacje opisujące ich aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Laureata poznamy na ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT w Janowie Podlaskim.

– Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni są coraz bardziej aktywni w działaniach charytatywnych, ochronie środowiska, dbają o pracowników i otoczenia. Trzeba to pokazywać i dzielić się dobrymi praktykami z innymi. Zachęcamy operatorów do pokazania tegorocznej aktywności w tych obszarach – mówi Daniel Piecuch, prezes Fundacji Lokalni.

Na ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT w Zakopanem została ogłoszona inauguracja kolejnej edycji konkursu.

– Chcemy, by uczestnicy dzielili się z MiŚOT-ami swoimi projektami, będziemy je promować i wspierać. Najciekawsze inicjatywy pokażemy w mediach – informuje Aleksandra Czerech, wiceprezes Fundacji Lokalni.

Warto już teraz wypełnić aplikację dostępną na stronie: https://misot.pl/teleodpowiedzialni/teleodpowiedzialny-roku-2023/ i wysłać ją na adres: [email protected]. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do końca lutego. Potem do pracy przystąpi kapituła.

– W ubiegłorocznej edycji otrzymaliśmy najwięcej zgłoszeń od początku konkursu. Przebiliśmy rekord z odsłony 2021, kiedy operatorzy wypełnili trzy razy więcej aplikacji niż rok wcześniej. Świadczy to o tym, że aktywność CSR-owa w branży jest coraz większa. Jest się czym chwalić – komentuje Paweł Gniadek, wiceprezes Fundacji Lokalni.

Organizatorami konkursu są Grupa MiŚOT oraz Fundacja Lokalni. Patronat nad inicjatywą mają isportal.pl, ICT Professional oraz Tygodnik Angora.

LAUREACI:

2019 rok – Interkonekt

2020 rok – Systemia, wyróżnieni: Interkonekt, Kolnet, Promedia

2021 rok – Multimetro (Miconet), wyróżnieni: Interkonekt, Fiberway, Pasjo.net, Syrion i FajnyNet2022 rok – Beskid Media, wyróżnienia:  Syrion, Comnet Multimedia, Multimetro (Miconet)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *