fbpx

od marca 2022 r.

Cała zebrana przez nas kwota zostanie przekazana na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie – podkreśla Krzysztof Czuszek, wiceprezes MiŚOT SA. – Każda wpłacona przez nas złotówka jest ważna i pokażmy, że MiŚOT-y mają wielkie serca! Teraz, jeszcze bardziej niż zwykle, ważne staje się nasze hasło: Razem możemy więcej!

MiSOT dla Ukrainy

grudzień 2021 r.

Fundacja wsparła finansowo działania Microchip S.C. na rzecz Stowarzyszenia MyBytomianie w Bytomiu, polegające na dofinansowaniu VIII Biegu Świętych Mikołajów, z którego dochód został w całości wpłacony na rzecz Wspólnoty Burego Misia.

grudzień 2021 r.

Fundacja wsparła finansowo pracownika operatora z Tychów, przekazując mu środki pieniężne na rehabilitację po ciężkiej chorobie i częściowym paraliżu.

od listopada 2021 r.

Promocja Lokalnych operatorów

październik 2021 r.

Fundacja wsparła finansowo działania wykonywane przez Microchip S.C. na rzecz MLKS "Czarna Strzała" Bytom. Kupiono koszulki, które są niezbędne dla startujących w zawodach.

październik 2021 r.

Fundacja wsparła finansowo działania Systemii Sp. z o.o. na rzecz dzieci, polegające na zbiórce używanego sprzętu komputerowego, naprawie i nieodpłatnym przekazaniu ubogim dzieciom do edukacji zdalnej w pandemii.

listopad 2021 r.

Fundacja Lokalni, będące częścią Grupy MiŚOT, współfinansowała cykl dwóch bezpłatnych szkoleń na temat społecznej odpowiedzialności biznesu. Była to kolejna inicjatywa CSR fundacji. https://misot.pl/informacje-prasowe/bezplatne-szkolenie-csr-dla-misot-ow/

sierpień 2020 r.

Fundacja wsparła zbiórkę na portalu zrzutka.pl, mającą na celu pomoc dla lokalnego przedsiębiorcy z Jaworzna, którego dotknął bezpośrednio kryzys związany z pandemią oraz nieszczęśliwy wypadek związany z pożarem garażu, pełniącego funkcję magazynu firmy. Przekazano środki pieniężne na zakup zniszczonych materiałów niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej, a które spłonęły w pożarze garażu.

czerwiec 2021 r.

Fundacja wsparła finansowo działania wykonywane przez firmę MediaNet24.pl na rzecz Szkoły Podstawowej nr 16 w Bytomiu, polegające na naprawie zdewastowanego piłkochwytu na boisku szkolnym, wykorzystywanym przez uczniów szkoły, a po zamknięciu placówki przez społeczność lokalną zamieszkującą dzielnicę Bytomia – Bobrek.

lipiec 2021 r.

Fundacja podjęła działanie w celu wsparcia finansowego operacji ratującej życie Ani, która od kilku lat pomaga i angażuje się w organizację konferencji i zjazdów dla MiŚOT.

Dziękujemy za wpłatę

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.