W marcu na Lokalnym Zjeździe MiŚOT w Wiśle rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu TeleOdpowiedzialny Roku 2022.

– Decyzją kapituły zwycięzcą okazała się spółka Beskid Media. Jesteśmy pod wrażeniem jej aktywności w poprzednim roku. Na wyróżnienie zasługują również pozostali uczestnicy. Wiemy, że firmy telekomunikacyjne nie zwalniają również w tym roku. Mamy nadzieję na jeszcze większą konkurencję w kolejnej edycji konkursu – zachęca Aleksandra Czerech, wiceprezes Fundacji Lokalni.

W 2022 roku wpłynęło jeszcze więcej aplikacji niż w odsłonie z 2021 roku, która była rekordowa, bo przebiła poprzednią trzykrotnie. – W obszarze CSR w branży telekomunikacyjnej sporo się dzieje i widać to również w naszym konkursie – mówi z zadowoleniem prezes fundacji Daniel Piecuch. W listopadzie na Zjeździe MiŚOT w Zakopanem Fundacja Lokalni oraz Grupa MiŚOT ogłosiły kolejną odsłonę konkursu TeleOdpowiedzialny Roku 2023.
Organizatorzy czekają na aplikacje do 29 lutego 2024 roku.

– Jednak największym wydarzeniem w Fundacji Lokalni było osiągnięcie statusu organizacji pożytku publicznego. Spełniliśmy wszystkie wymagane przez przepisy prawa kryteria. Rozliczając podatki za 2023 rok każdy mały i średni operator telekomunikacyjny wreszcie może przeznaczyć 1,5 proc. na działania statutowe Fundacji Lokalni. Zachęcamy do zgłaszania propozycji wsparcia, jesteśmy otwarci na pomysły środowiska – zapewnia Paweł Gniadek, wiceprezes Fundacji Lokalni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *